Menu

Text/HTML

اطلاعیه در خصوص دریافت مدارک از طریق پست

متقاضیانی که قبلاً مدارک تحصیلی خود را برای ارزشیابی به اداره کل امور دانش آموختگان تحویل داده‌اند و تمایل دارند اصل ارزشنامه خود را از طریق شرکت پست دریافت نمایند می‌توانند پس از اطلاع از آماده بودن ارزشنامه خود با تکمیل این فرم توسط خود متقاضی و پرداخت هزینه پست به مبلغ 220.000ریال (طبق تفاهم این اداره با پست جمهوری اسلامی) درخواست خود را به اداره کل امور دانش‌آموختگان ارسال نمایند. لطفاً برای اطلاع کامل از نحوه دریافت ارزشنامه از طریف پست این فرایند را دانلود کرده و با دقت مطالعه فرمائید. لازم به ذکر است برای دریافت مدارک از طریق پست فقط خود صاحب مدرک می‌تواند اقدام نماید.

 

دانش‌آموختگانی که مدارک آنها مورد ارزشیابی قرار گرفته است و موافقت‌نامه با رای کمیسیون را امضا نموده‌اند می‌توانند با ارسال ایمیل به یکی از آدرس‌های زیر از آماده بودن ارزشنامه خود آگاهی یابند. اعلام شماره پرونده و مقطع تحصیلی در ایمیل ارسالی ضروری است. در صورت ذکر نکردن شماره پرونده و مقطع تحصیلی به ایمیل شما پاسخ داده نخواهد شد. لازم به ذکر است شماره پرونده 5 رقمی می‌باشد که در رسید تشکیل پرونده و یا در انتهای گواهی موقت درج شده است.

 

     آقای کاظمی                             Ext11_grad@saorg.ir

     خانم مهبودی                            Ext7_grad@saorg.ir

 

 

*پاسخگویی حضوری در اداره کل امور دانش‌آموختگان خارج، صرفاً در روزهای شنبه الی سه‌شنبه هر هفته امکان‌پذیر می‌باشد. خواهشمند است از هرگونه مراجعه در روز چهارشنبه جداً خودداری فرمایید.